Witamy w serwisie Moje Rady, razem znajdziemy odpowiedź na każde pytanie! Zasada działania jest bardzo prosta:
  • Zarejestruj się
  • Przeczytaj regulamin
  • Pytaj
  • Odpowiadaj
  • Zdobywaj punkty
Brakuje odpowiedniej podkategorii? To nic - dodaj pytanie do kategorii głównej, my zajmiemy się resztą.

Pytania i odpowiedzi r e k l a m a Pytania i odpowiedzi

Co oznaczają liczby i numery w snach?

0 głosów
zapytał 5 lat temu w kategorii EZOTERYKA Venuss (31 punktów)

1 Odpowiedź

0 głosów

Symbole w snach to nie tylko rzeczy, przedmioty, postaci i osoby, które w nich występują, to także pojedyncze liczby i numery, które się z nich składają. Rzeczą równie istotną, jak to, że śnił nam się zmarły członek rodziny, jest to, co nam powiedział, na co zwrócił naszą uwagę – często jest to przez nas pomijane w interpretacji snów. Sny zawierają przecież tak wiele liczb i numerów, widzimy w nich, np. oznaczenie mieszkania, godzinę na zegarze czy nawet numer autobusu lub oznaczenie linii tramwajowej. Wszystko to jest bardzo istotnym elementem, bez tego, odczytanie snu nigdy nie będzie pełne i dokładne.

Starajmy się zapamiętywać te szczegóły, choć są one bardzo ulotne i zazwyczaj po przebudzeniu rozmywają się. Sennik na nocnej szafce to doskonałe rozwiązanie takiej sytuacji, nie czekajmy do całkowitego przebudzenia i wypicia pierwszej, mocnej kawy zanim do niego sięgniemy, wtedy zapomnimy już większość drobnych, aczkolwiek znaczących aspektów naszego snu.

Liczby wyłapane ze snu znacznie wzbogacają interpretację, pomagają zrozumieć wiele rzeczy z realnego świata, to podpowiedź naszej podświadomości i jej reakcja na codzienne wydarzenia. Niekiedy sny zawierają elementy zagadkowe, jak np. otrzymanie od kogoś we śnie karteczki z zapisanymi na niej numerami, są to cenne wskazówki – nie doszukujmy się w nich typów liczb do skreślenia w kolejnym losowaniu lotto. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest sprawdzenie, co one oznaczają, każda z osobna i ich wzajemne połączenia. Opisy takie zawiera wiele senników, to właśnie sennik wskaże nam co one znaczą.

Przykładowym opisem może być znaczenie liczby zero – wskazuje ona na okres ciąży, czas oczekiwania na nadejście nowego etapu, zero w połączeniu z innymi liczbami, np. 1000 oznacza wyższy stan świadomości związany z jej pojedynczą liczbą, bez zera. Sennik podpowie nam wtedy, co oznacza również liczba dołączona do zera, w tym przypadku jest to jedynka. Przykład ten pokazuje, jak wiele można odczytać z prostych cyfr i pozornie przypadkowych numerków oraz wzorów liczbowych.

odpowiedział 5 lat temu Vojciech (246 punktów)

Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc umieścić odpowiedź.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
wyświetleń 1,439 zapytał 4 lat temu w kategorii KULINARIA mały (17 punktów)
0 głosów
4 odpowiedzi
wyświetleń 6,791 zapytał 2 lat temu w kategorii EZOTERYKA Iwona (12 punktów)
0 głosów
5 odpowiedzi
wyświetleń 87 zapytał 3 lat temu w kategorii Budownictwo palacz (101 punktów)
0 głosów
2 odpowiedzi
wyświetleń 511 zapytał 4 lat temu w kategorii Naprawy, remonty rumcajs (29 punktów)
0 głosów
1 odpowiedź
wyświetleń 3,980 zapytał 4 lat temu w kategorii Naprawy, remonty Janush (48 punktów)